Item 1-20 of 137

Oplopende richting instellen
per pagina

Competitief racen Jammers Voor mannen en jongens

ProSwimwear voorraad honderden elite race jammers voor zowel mannen als jongens die net dat beetje extra willen halen bij wedstrijden in het zwembad.

Onze door World Aquatics goedgekeurde (FINA) prestatiebadkleding, jammers en racezwembroeken zijn gemaakt met behulp van de nieuwste badpaktechnologie, waardoor het ultieme in racekleding is ontstaan jammers die geschikt zijn voor zelfs de meest competitieve prestatiezwemmers.

Door het herkenbare zwart-witte 'World Aquatics approved'-logo te tonen, zijn deze race- jammers hebben het keurmerk van World Aquatic gekregen, dat aangeeft dat ze voldoen aan alle regels en voorschriften betreffende ontwerp, materiaal en constructie.

Door World Aquatics goedgekeurde prestatiebadkleding voor mannen mag niet lager dan de knie of hoger dan de navel komen en voldoet aan strenge eisen ten aanzien van het materiaal, behandelde materialen, dikte, permeabiliteit en flexibiliteit.

ProSwimwearDe prestatiebadpakkenreeks van voor mannen en jongens omvat de meest geavanceerde technische pakken, racepakken jammers, racebroeken en -slips op de markt.

Wij bieden de meest innovatieve prestatiegerichte badmodeontwerpen van 's werelds beste zwemmerken, waaronder Speedo, Arena, Jaked, TYR, FINIS, Maru, Mad Wave en nog veel meer, ProSwimwear staat voor je klaar voor je volgende grote race.

© 2026 ProSwimwear Ltd. Alle rechten voorbehouden.